Bugun...CHP İzmit'te yeniden Küçükkaya galip

Tarih: 29-11-2015 11:42:10 Güncelleme: 29-11-2015 21:28:10 + -


CHP İzmit İlçe kongresinde Mehmet Ümit Küçükkaya, rakibi Hakan Tanta'ya karşı 216 oy alarak yeniden başkan oldu. Hakan Tanta ise 179 oyda kaldı.


CHP İzmit'te yeniden Küçükkaya galip

Çağla DAŞCI

 

İzmit CHP İlçe Kongresi akşam satlerinde tamamlandı. Mevcut İzmit İlçe başkanı Mehmet Ümit Küçükkaya, muhaliflerin adayı olan Hakan Tanta'ya karşı 179'a 216 oy alarak yeniden ilçe başkanı oldu.Kıran kırana bir mücadelenin yaşandığı seçimde oy kullanma hakkı bulunan 415 delegenin 397 'si oy kullandı.Sandıklardan çıkan 2 oy ise geçersiz sayıldı. Seçimin sonuçlanmasının ardından seçimi kaybeden Hakan Tanta, rakibi Mehmet Ümit Küçükkaya'yı tebrik etti. İzmit İlçeden yeniden galip olan Küçükkaya, gözyaşlarına hakim olamadı. Küçükkaya galibiyetini, partililerle kucaklaşarak kutladı.

 

KÜÇÜKKAYA ERKEN GELDİ
CHP İzmit İlçe Örgütü'nün 3. Olağan Kongresi Halk Eğitim Merkezi'nde başladı. Kongre için Halk Eğitim Merkezi'nin girişine 4 tane kayıt masası kuruldu. Delegeler kayıt masalarına gelerek masalardan delege kartlarını alıp imzalarını attılar. Saat 10:00'dan itibaren başlayan kongre için mevcut ilçe Başkanı Mehmet Ümit Küçükkaya erken saatlerde gelirken muhaliflerin adayı Tanta ise daha sonra geldi. Halk Eğitim Merkezinin bulunduğu sokak parti bayraklarıyla donatıldı.

 

ERENKAYA VE AKAR GERGİNLİĞİ

CHP Kocaeli Milletvekilleri Fatma Kaplan Hürriyet, Haydar Akar ve Tahsin Tarhan, Halk Eğitim Merkezi’ne saat 10:30 sularında birlikte giriş yaptı. Partililerle selamlaşan milletvekilleri yerlerini alırken eski CHP milletvekili Hikmet Erenkaya ve Haydar Akar'ın arasındaki gerginlik gözden kaçmadı.

 

GEÇ BAŞLAMASINI ELEŞTİRDİ

Kongre üyeliğini  Veli Beyaztaş, Ali Osman Ekşi ve Mehdiye Satıcı’nın yaptığı divanın başkanlığını ise Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Yardımcısı Yakup Akkaya yaptı. Akaya, kongrenin 4 saat geç başlamasını eleştirdi. Akkaya, “Kongre 9’da dediler, ben 1 saat geç başlar dedim ve 6.30’da Ankara’dan yola çıktım buraya geldim. Saat 12’yi geçti ve kongre yeni toplanıyor. 3 yılda bir yapılan kongreye bile zamanında gelmeyen bir anlayış var maalesef. Partiye sahip çıkmak konuşmakla olmuyor. Kongreye vaktinde ve zamanında katılmakla oluyor” diyerek tepkisini dile getirdi.

 

 

KAZANAN CHP OLACAK

Akkayanın ardından kürsüye Cengiz Sarıbay geldi. Adaylara başarılar dileyerek sözlerine başlayan CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay, kongrenin Kocaeli ve Türkiye’ye başarı getirmesini diledi. Sarıbay, "Burada hangi arkadaşım galip çıkarsa çıksın kazanan CHP olacak.  Ülkemizin durumunun iç açıcı olmadığını görüyoruz. Akp iktidarı  ne kadar iyi dese de ülkemizin durumu kötü.Büyüme hızı yüzde 3'e düşmüş, enflasyon çift haneli rakamlara ulaşmak üzere ama hala ekonomi iyi diyorlar. Millet eskiyi arar hale geldi" sözleriyle AKP iktidarını eleştirdi.

 

 

HİCAP DUYDUM

Geçtiğimiz günlerde gazeteci Can Dündar ve Erdem Gül'ün tutuklanmasıyla ilgili de konuşan Sarıbay, " Birkaç gün önce iki gazeteci sırf gazetecilik yaptıkları için tutuklandılar.Bir hukukçu ve il başkanı olarak bu durumdan hicap duydum. Bu haberin yapılması sanki bir devlet sırrıymış gibi kamuoyuna lanse edildi. İnsanların sırf haber yaptıkları için vatandaşın haber özgürlüğünü sağlamak devlet sırrı oldu. Yandaş medyada zamanında yer aldı. Cumhuriyette yer alınca devlet sırrı oldu. Cumhurbaşkanının özgürlükten yana olması lazım ama bunların özgürlük anlayışı sadece kendi düşüncelerinin yer alması" sözleriyle ifade etti.

 

 

ÜLKE DAR BOĞAZDADIR

Sarıbay'ın ardından kürsüye gelen CHP Kocaeli Milletvekili Fatma Kaplan Hüriyet "Chp bağımsızlık ve özgürlük sevdasıdır. Chp, siyaset bana ne verecek değildir ben topluma ne verebilirimdir. Chpli olmak devrimci olmak, öncü olmaktır. Yaşadığımız bu günlerde bunun önemi daha fazladır. Çünkü ülke içindeki ağır faşizmin yanında ülkeyi savaşa sürükleyen bir anlayış vardır. Bu politikalarla ülke darboğazdadır. Ülkenin sürüklendiği bu durumda Chp'ye daha çok ihtiyacı vardır. Yaşadığımız son günlerde basın özgürlüğünün tutuklandığı günlerde cumhuriyeti kimsenin gemiciklerine yediremeyiz.    Bu yarışlar güzel yarışlardır aile içi yarışlardır. Kazanını chp olacaktır kaybedeni olmayacaktır" diyerek kongrenin hayırlı olmasını diledi.

 

GEÇ BAŞLAMASINI ELEŞTİRDİ

Seçim Dönemi İl SKM Başkanı Mehmet Toker de kongrenin geç başlamasını eleştirerek söze başladı. "Olumsuz eleştiri yapmayı sevmiyorum ama bu kadar emeğin tüketildiği yerde saat 10 da başlaması gereken kongre 3 saatte toplanamıyorsa bir eksiğimiz vardır. Bu eksiğimiz sadece görev verdiğimiz arkadaşlarımızda değil hepimizde. Yoğun bir dönemde yöneticilik yaptılar.  Ben bireyleri konuşmayı sevmem bireyler önemlidir ama örgütlülük  daha önemlidir. Bireyleri konuşmaktan öte gidişatı konuşmak gerekir. Yaptığımız  kongrenin tarihsel önemini kavramamız gerekir. Bizim kaybedecek yıllarımız yok. bu mikrofonun sadece temennilerin konuşulduğu yer olmasını istemiyorum. Görevlerimizi yerine getirebilmenin biricik yolu sosyal demokrat parti olan CHP’yi toplumun çıkarlarına odaklanmış bir parti haline dönüştürmektedir.

 

“KÖYLERDE ÇÖKTÜK”

Kongre öncesinde aday olan ancak son anda Hakan Tanta'ya destek vermek için adaylığını geri çeken Ahmet Uzun ise sert bir konuşma yaptı. Uzun, “İzmit 52 mahalleden oluşuyor. Köylerde çökmüş partimiz 2-3 oy aldığımız köyler var. 3. liste bizim listemizdi.  Derdimizi delegeler anlatmaya çalıştık. Merkezde ki arkadaşlarımız bizi beğenmiyor. Köylere gelmiyor. 5 bin oyla seçim kaybediyoruz.  Bu partinin il ve ilçe binasını kapasak bize insanlar size oy vermiyor. Vekillere soruyorum bizi beğenmiyordamı gelmiyorsanız. Çavuşoğlu''ndan 2 oy almışız. Köydeki üyelerin iletişim bilgileri bile yok. Dumanla mı iletişim kuruyorsunuz?  3 günden beri bende adayım dedim telefonum susmuyor. Seçim zamanı bu kadar iletişim kursak  dünyanın oyunu alırız. Beni arıyorlar sen kimin adamısın diyorlar. Bana sen AKP den geldin diyorlar. Bu partiden herkes gitse ben kalırım. Belediye meclis üyesi arkadaşlar nerdesiniz siz?  Köylere gelip delege yazıyorlar. Mahalleye başka yerden delege yazıyorlar. 9-10 köyde üyemiz yok. Üye olan köylerde de iletişim bilgileri yok. Ben adaylığımı Hakan Tanta’ya destek vererek geri çekiyorum. 400 üyenin telefon numarasını bulamayan arkadaşları partinin önünü açmaya davet ediyorum" diye konuştu.

 

"KÜÇÜKKAYA TAMAMEN KÖTÜ DEĞİL"

Ardından söz hakkı alıp kürsüye gelen Cüneyt Özkürkçügil ise aday Hakan Tanta'yı desteklediğini ifade ederek "Mehmet Ümit Küçükkaya tamamen kötü değil. Çok önemli bir iş yaptı. Bir arama konferansı yaptı. Oraya bazı arkadaşlar katılmadı. Herhangi bir projemiz yok genel merkezi sıkıştıracak. Kocaeli ülkenin ana damarıdır. Kocaelinin önemsenmesi lazım. Örgütlerin bu benimsemeyi sağlaması lazım. Bene her iki arkadaşımda bunu yapabilir. Küçükkaya arkadaşımın eskiden gelen bir çizelgesi var. Hakan Tanta ise yepyeni. " dedi.

 

"KOLKOLA ÇIKACAĞIZ" 
Kongrede son konuşmayı yapan ilçe Başkan adayı Hakan Tanta, sonuç ne olursa olsun CHP için çalışmaya devam edeceklerini söyledi. Tanta şu ifadeleri kullandı:“Beni yakından tanıyorsunuz.  Eski husumetlerle kavgalarla işim yok. Karşılıklı atışmaları görünce üzülüyorum. Biz buradan Mehmet kardeşimle kolkola çıkacağız. Kim kazanırsa kazansın yarın partimiz için çalışacağız. Bugün sizlere coşkulu bir konuşma yapmak iktidarda olan partinin sade bir vatandaş olarak seslenmek isterdim. Maalesef size kentten kopmuş, kutuplaşmış İzmit siyasetinden  geleceğe umutla bakan bir başkan adayı olarak sesleniyorum. Bugün hizipleşmeyi bitirme günüdür. Bu kongre birlik beraberlik günüdür. Bildiğiniz gibi arkadaşlarımızın bahsettiği dernekçi atıfıyla 2014 belediye başkan aday adayı oldum ve seviyeli bir ön seçim dönemi yaşadım. Ve seçim günü örgütüme şu sözü verdim. Kim aday olursa olsun gerekirse çantasını taşıyacağım dedim. Değerli büyüğüm Sefa Sirmen aday oldu. Hiçbir fedakarlıktan çekinmedim.


SİLKİNME ZAMANI
 "Ben adayım programına katılmak isterken kimseye ulaşamadığım günler oldu. Adaylarımızı elimizden geldiğince yanında olduk. Gördüğümüz yanlışları basına değil kendi içimizde çözmeye çalıştık. Sözün bittiği yer 1 Kasım seçimleridir. Artık zamanımız yok artık silkinme zamanıdır. Koltukları bırakmak için daha kaç kere kaybetmeliyiz?  Kimsenin adamı olmayacağıma kimsenin değirmenine su taşımayacağımı ısrarla belirttim. Biz kimsenin adamı olmayacağız. Bizler CHP Genel Başkanının ve Mustafa kemal’in askeri olacağız. Kaybedecek bir anımız bile yok.  AKP ile aramızdaki fark hergün biraz daha açılıyor. her türlü matematik hesapları daha kötüye gittiğimizi söylüyor. Eğer şu an ki durumumuz olumluysa sıkıntı yok. Kaybedersem bir aynanın karşısına geçip bi başarılıymışız herkes mutluymuş sende mutlu olacağım. İkincisi de omuz omuza mücadele verdiğimiz Mehmet başkan olduğu için mutlu olacağım. Yerelde ve genelde CHP iktidarı için yollara düşeceğiz. Çok güzel bir liste oluşturduk.”


 
SON KONUŞAN KÜÇÜKAYA
Son kez kürsüye gelen Mehmet Ümit Küçükkaya; “Bir önerim var ama benim çözebileceğim bir öneri değil. Tüzük kurultayı toplayacağız.  Bu parti en önemli isimleriyle ön seçim yaptı katılım yüzde 55. Kendi seçimimizde bile katılım oranımız yüzde 55. Nerde o yüzde 45 üye.  Arkadaşlar en önemli seçimimiz memleket yanıyor diyoruz katılım yarı yarıya. Artık genel partiye şu aktif üye pasif üye kuralını getirsek nasıl olur. Burada herhalde 5 TL vermeyecek yoktur parti için. İzmit ilçe Başkanlığında Selman Yıldırım’ın sonrasında benim hatalarım olmuştur. Ama özellikle Selman başkana çalışkan değildi denemez.  Ben 99 da bu partiye girdiğimde bir daha çıkmayacağım dedim.  Ben kadın kollarının gençlik kollarının umuduyum. Benim listem emek kokuyor.  Ben asla tek başıma bir şey yapmadım ve yapmayacağım ben bir kadroyum”  dedi.
 
Mehmet Ümit Küçükkaya daha sonra tek tek listesini tanıttı. Hakan Tanta’yı da  sahneye davet eden Küçükkaya beraber poz verdikten sonra, Hakan Tanta’da kendi listesini tanıttı. Ardından kongrede oy verme işlemi başladı.

 

Mehmet Ümit Küçükkaya’nın Listeleri

Asil Yönetim Kurulu Adayları : Hatice Altıntaş, Harun Arıcan, Ülkem Cilesun, Hakan Çakar, Yasemin Davutoğlu, Ahmet Demir, Dalistan Filiz, Nazım Gençtürk Hüseyin Güçlükaş Selin Süloğlu Keskin Ali Kuyumcu Ali Kuzu, Aliye Hale Meriç Erol Şerif Gökhan Tanrıverdi, Ferdi Yalın

 

Yedek Yönetim Kurulu Üyesi Adayları : Fevziye Emre, İskender Çaklılı, Nagip Çiçek, İbrahim Kamış, Şerif Kılıçkara, İsmail Korkut, Özge Çoker, Mustafa Arda Başaran, Bahattin Öztürk, Yıldırım Akyollu, Halit Tolunay, Nezihe Türk, Sami Boyacıoğlu, Oğuzhan Bayhan, Serkan Saliş, Selvi Beyhan.

 

İl Delegeleri Listesi : Hasan Akar, Ayça Akbal, Erdoğan Akbaş, Hasan Akbulut, Ömer Akın, Yeşim Akpınar, Metin Alan, Ersin Albayrak, Rıdvan Alkan, Servet Alparslan, Cihat Altunyuva, Süleyman Altunışık, Yüksel Andız, Erol Aslan, Ferit Ataman, Cüneyd Atilla, Selahattin Atmaca, Semiha Avcı, Umur Bakkal, Feryal Balcı, Kerem Balta, Meryem Baran, Mehmet Baştan, Perihan Baturi Mehmet Bayhan, Necat Bayhan, Sevgi Bayraktar, Sırma Bengüer, İbrahim Bilgili, Orhan Bozkurt, Serdal Büyükyağcı, Erdal Cebeci, Kemal Ata Cengiz, Davut Cömert, Salih Çağlayan, Hüseyin Çakar, Naime Çakır, Sedat Çakır, Meltem Çaklılı, Cemal Çelebi, Hasan Çelik, Sadun Çetin, Abdurrahman Çınar, Bilge Çoker, Bilgi Dehmen, Kenan Diler, Leyla Dizdaroğlu, Mustafa Doğan, Mahir Dönmez, Orhan Dönmez, Bayram Durmuş, Kamil Duymuş, Yağmur Ediş, Oktay Efe, Bakiye Ekit, Çağdaş Engin, Gökhan Ercan, Aysun Erenkaya, Murat Erinç, Ayla Ertan, Fatma Gediksiz, Keramettin Gençtürk, Cengizhan Göğdemir, Hamiyet Göksu, Nesrin Gönül, Alettin Gül, Gülten Gül, Murat Güven, Sema Hacıoğlu, Berna Işık, Ayşe Işık, Dilan İncesu, Hasan İsen, Ömer Kahya, İsmail Kamış, Sadettin Kandemir, Canan Karabıyık, Müfit Karakuş, Cuma Karavar, Serkan Kavas, Cengiz Kavşut, Ahmet KAvurmacıoğlu, Metin Kaya, Duygu Kazan, Elif Keleş, Naim Keskin, Ali Kılıçdaroğlu, Kıymet Kocacık, Barış Kocatürk, Abdullah Koç, Ayla Komza, Uğur Koştur, Duygu Kula, Servet Kulaksız, Bekir Kurt, Mehmet Ümit Küçükkaya, Nazmi Küçükosmanoğlu, Ertuğrul Malçok, İsmail Cem Muti, Ruhan Odabaş, Hüseyin Okur, Necati Ongun, Engin Özcan, Cengiz Özcan, Suay Özdamar, Sevim Özen, Özcan Özer, Remzi Özkan, Şeref Öztaş, Handan Öztürk, Nizamettin Öztürk, Rıza Öztürk, Bülent Sadıkoğlu, Birol Sağlam, Çetin Sarıca, Zelal Satıcı, Yasemin Saz, Ayşen Sevencan, Alparslan Seymen, Ahmet Seymen, Yaşar Sirmen, Tamer Solakoğlu, Hikmet Soylu, Gülay Şahinbaş, Adnan Şen, Süleyman Şen, Hüseyin Şimşek, Mehmet Şişman, Hakan Tanta, Tuba Telli, Fehmi Timur, Fikret Toker, Mete Toksöyle, Ehlinaz Torun, Zihni Tosun, Gökhan Turan, Fehime Bahar Turgay, Seyhan Turhan, Güler Türkdoğan, Neriman Türkücüoğlu, İlker Ulusoy, Ercan Umutlu, Bozkurt Uslu, Adnan Uzun, Emine Yağcı, Eşref Yağcı, Naciye Yaka, Veysi Adnan Yavuz, Nazhanım Yazar, Burcu Yazıcı, Perihan Yıldırım, Selman Yıldırım, Fisun Yıldız, Selim Yıldız, Rafet Yıldızlı, Mustafa Yılmaz, Adem Yüksel, Ali Zorlu

 

 

Hakan Tanta’nın Listeleri

Asil Yönetim Kurulu Adayları : Bülent Afacan, Erdem Arcan, Zekeriya Aslan, Fügen Avdan, Ali Ayaz, Ertuğrul Baloğlu, Nurten Düzgün, Gökhan Eryargı, Kemal Keşmer, Faysal Oğuz,Vedat Özdenizer, Zeliha Özer, Abdurrahman Subaşı, Beyza Şahin, M. Emrah Toker, Gülser Ustaoğlu

 

Yedek Yönetim Kurulu Üyesi Listesi : Yasin Yıldız, Gülay Gül Şahinbaş, Kaya Arslan, Alparslan Yılmaz, Özlem Çalık, Aziz Bakır, Şahika Tezcan, Selami Soydan, Asiye Umur Güçlü, Alirıza Akduman, Cemal Yıldız, Yasin Kanık, Ali Kalyoncu, Ulaş Kaan Kahraman, Mustafa Pektaş, Cemal Taşçı

İl Delegeleri Listesi : Yavuz Acar, Sefer Süleyman Adamol, Feridun Adıyaman, Neşe Akçam, Soner Akduman, Nermin Akın, Serhat Akkuş, Ayşe Aksoy, Haşmet Aktaş, Gülsevim Akyol, Fevzi Akyol, Şerif Akyüz, Nazif Aldemir, Erol Alkan, Mediha Alp, Süleyman Altunışık, Emin Andız, Cumhur Arıkan, Ahmet Sefa Aşkın, Tuncay Aşkın, Hatice Aydın, Özgür Banı Aydın Doğu, Necdet Aygül, Aygün Aynagöz, İsmail Bal, Günay Balseçen, Zeynel Abidin Başlak, Ahmet Baştan, Mehmet Baştan, İlknur Bayraktar, Alper Bingöl, Utku Murat Birinci, Osman Boz, Nurşen Bulgurcu, Emine Coşun, Şule Çakar, Nejat Çakır, Tuncay Çakır, Özlem Çalık, Ertunç Çalık, Rafet Çapçı, Hatice Çavdar, Gülistan Çelik, Mümine Çepel, Adnan Çetin, Necdet Çetinak, Nurgül Çetinkaya, Hayati Çiloğlu, Sibel Çimen, Necati Dalkıç, Huriye Deliahmet, Naci Demiralp, Serap Doyraner, Alican Duman, Nesrin Eraslan, Yener Erdem, Hikmet Erenkaya, Aysun Erenkaya, Canan Erkan, Candan Erol, Süreyya Erol, Tayfur Ersöz, Doğuş Mahir Ertükel, Sadun Evran, Asude Özkan Fırat, Sedat Fidan, Sefa Filiz, Emre Gelici, Umur Asiye Güçlü, Gülbiye Gül, Hacı Gül, Bahar Gültekin Candemir, Emre Gümüş, Orhan Günister, Filiz Günister, Sema Güven, Murat Güven, Dilek Hacıoğlu, Sebahattin Harata, Ömer Hazer, Lütfü İzgi, Mustafa Karanan, Ali Kalyoncuoğlu, İsmet Kanık, Hüseyin Karaca, Hüseyin Karadeniz, Mustafa Karahan, Müfit Karakuş, Murat Karataş, Mihriban Kavurmacıoğlu, Emine Keser, Ali Kılıçdaroğlu, Dönüş Kibar, Kıymet Kocadoli, Muhammet Koç, Saffet Koşar, Özlem Kozi, Sadettin Kula, Selçuk Kurcan, Merih Aydın Kuruçelik, Yalçın Kuşkan, Can Tahsin Kuşkan, Uğur Manisalı, Cem İsmail Muti, Enver Narin, Emrullah Obuz, Şengül Obuz, Fatma Oktay, Aziz Opak, Semih Önal, Sıtkı Örengül, Özer Tahsin, Ayşegül Özkan, Murat Özkara, Cüneyd Özkürkçügil, Aziz Özsoy, Nazım Öztan, Fatma Paspas, Yaşar Pektaş, Remzi Polat, Filiz Sağlam, Samet Sapmaz, Candan Sarı, Cemil Sarıca, Selattin Semiz, Ulviye Seymen, Eren Seymen, Selami Soydan, Sefa Sözer, Alper Şentürk, Kemal Şentürk, Meral Türkçakal Özkürkçügil, Hakan Tanta, Nihal Tarcan, Mevlüde Taşçı, Özge Tekçe, Selma Tekke, Canan Tezcan, Ayşe Tırka, Fehmi Timur, Nesrin Toker, Mehmet Tokgöz, Ehlinaz Torun, Yunus Toy, İbrahim Turgut, Murat Türk, Arzu Türkkal Enç, Feyzullah Yavuz Ulugün, Nazmiye Uzuner, Pembegül Ünver, Mustafa Yasak, Zafer Yel, Hakan Arif Yeşil, Kamil Yılmaz, Adem Yılmaz, Hasan Yüce, Vedat Yüksel, Adem Yüksel, Leyla Zorlu


Etiketler :
Eugenesmarl / 01-05-2017 10:51:00
<a href=http://guod.me/hu/tabletta-potencia-silverex-segitenek-vagy-csalas-az-emberek.html>http://guod.me/hu/tabletta-potencia-silverex-segitenek-vagy-csalas-az-emberek.html</a>


FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER SİYASET Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ
 • GÜNDEM
  GÜNDEM
 • CHP KADIN KOLLARI KONGRESİ
  CHP KADIN KOLLARI KONGRESİ
 • ESKİ KOCAELİ
  ESKİ KOCAELİ
 • Yurdum İnsanı
  Yurdum İnsanı
 • FANTASTİK
  FANTASTİK
 • ATATÜRK
  ATATÜRK
 1. GÜNDEM
 2. CHP KADIN KOLLARI KONGRESİ
 3. ESKİ KOCAELİ
 4. Yurdum İnsanı
 5. FANTASTİK
 6. ATATÜRK
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • Kirleniyoruz...
  Kirleniyoruz...
 • CHP'DEN HAYIR KLİBİ
  CHP'DEN HAYIR KLİBİ
 • ŞEHİDİMİZİN VİDEOSU REKOR KIRIYOR
  ŞEHİDİMİZİN VİDEOSU REKOR KIRIYOR
 • Cumhur Karakadılar’ın tweeti ulusal medyayı salladı
  Cumhur Karakadılar’ın tweeti ulusal medyayı salladı
 • Bu pazar Eskişehir YEŞİL-SİYAH!
  Bu pazar Eskişehir YEŞİL-SİYAH!
 • Otelde birbirlerine girdiler
  Otelde birbirlerine girdiler
 1. Kirleniyoruz...
 2. CHP'DEN HAYIR KLİBİ
 3. ŞEHİDİMİZİN VİDEOSU REKOR KIRIYOR
 4. Cumhur Karakadılar’ın tweeti ulusal medyayı salladı
 5. Bu pazar Eskişehir YEŞİL-SİYAH!
 6. Otelde birbirlerine girdiler
VİDEO GALERİ
YUKARI